Wyjazd Chóru do Włoch na „We Are Singing Rome 2024 International Choral Festival”

Plakat dotyczący koncertu, w którym Chór brał udział we Włoszech, na Uniwersytecie Sapienza. U góry biały pasek, na nim tekst po lewej stronie: "nel 50 della Rivoluzione dei garofani verso l'80 della Liberazione". Tekst na środku: "INSTITUTO ITALIANO DI STUDI ORIENTALI ISO DIPARTIMENTO DI STUDI EUROPEI AMERICANI E INTERCULTURALI" oraz logo uniwersytetu z napisem: "SAPIENZA UNIVERSITA DI ROMA". Po prawej stronie trzy inne loga, bardzo małe. Środkowa część plakatu: czerwone tło. Zielony duży napis: "MUSICA & IMPEGNO". Poniżej biały napis: "RASSEGNA MUSICALE UNIVERSITARIA ALL'EDIFICIO MARCO POLO". Poniżej po lewej zdjęcia występujących artystów, po prawej żółte napisy informujące o występujących artystach: "Blabla Sisters Franco D'Agostino fra' Sorrentino MuSa Blues Roberto Ribuoli live electr/s opening act Coro Cantata (Polonia) INGRESSO LIBERO". Poniżerj białe napisy: "produzione Simone Celani e Giorgio Monari". Na dole plakatu zielony pasek, na nim żółte napisy: "Mercoledi 3 Luglio 2024 ore 17,30 Edificio Marco Polo - Circonvallazione Tiburtina 4 Roma San Lorenzo INFO / CONTATTI simone.celani@uniroma1.it / giorgio.monari@uniroma1.it Instagram: gm_songsforpeace / Wapp: 392 1910043".

Wyjazd w dniach 3-7 lipca 2024.

W programie znalazły się trzy koncerty – na Uniwersytecie Sapienza oraz dwa festiwalowe.